Straipsniai

Dianabol (D-BAL) jo nauda, kaina , vartojimas

Posted On sausio 30, 2019 at 4:34 pm by / No Comments

 

„Crazy Bulk“ savo produktui Dianabol iškėlė aukštą kartelę

Koks yra numeris vienas dalykas, kurį mes pastebėjome iš karto?

„D-Bal“ yra gerai ištirti natūralūs ingredientai, kurie gali imituoti nuostabių raumenų kūrimo poveikį, kurį gautumėt naudodami Dianabol (steroidą), bet be visų šalutinių poveikių ir pavojų.

Geriausia dalis?

Skirtingai nuo daugelio legalių steroidų alternatyvų gamintojų, „Crazy Bulk“ nedidelėje dozėje produkto sugebėjo padaryti, kad sudėtis būtų „įspūdinga“.

Vietoj to jie naudoja aukštos kokybės ingridientus, kad galėtų iš tikrųjų veikti kaip legali dianabol alternatyva.

Štai ką turėtumėte žinoti:

„D-Bal“ nėra magiškos tabletės, bet gali žymiai padidinti jūsų rezultatus, jei dirbate prie raumenų kūrimo, stiprumo ar riebalų praradimo.

Vėliau šioje „D-Bal“ apžvalgoje paaiškinsiu, kaip šis priedas veikia organizme.

 

Kas turėtų naudoti dianabolį?

d-bal review

Dianabolis tikrai ne visiems.

Tai naudinga žmogui, kuris jau dirba siekdamas padidinti raumenis savo kūne ir stengiasi sustiprėti.

 

Taip pat naudinga, jei esate natūralus kulturistas ir nenorite rizikuoti savo sveikata naudojant steroidus, bet vis tiek norite patirti panašų poveikį.

„Dianabol“ nėra skirtas tiems, kurie rimtai nesirūpina raumenų masės didinimu.

Jei esate moteris ir norite didinti savo raumenis, geriau naudokite produktą, kuris nėra toks galingas kaip Dianabol.

Turiu tai dar kartą pabrėžti:

Tai ne pradedantiesiems, kurie pradeda savo kelionę treniruoklių salėje ir neturi nieko, ko reikia norint gauti rezultatus.

Atvirai kalbant turėtumėte išmokti valgyti taisyklingai prieš naudodami galingą priedą kaip Dianabol.

 

Dianabol (D-Bal) Ingridientai

TRIBULUS TERRESTRIS (450 MG)
Laikomas vienas iš geriausių ingridientų preparatuose kurie didina raumenų masę. Šis Ayurveda augalas (Indijos kilmės medicinos skyrius), kuris didina testosterono gamybą, geriausiai žinomas dėl savo raumenų stiprinimo gebėjimų ir gebėjimo gerinti bendrą vyrų seksualinę sveikatą.

L-LEUCINE (75 MG)
Stipriausia ir efektyviausia pastatyti raumenis iš trijų pagrindinių amino rūgščių. Jis aktyvuoja naują organizmo baltymą, vadinamą mTOR, kuris padidina baltymų sintezę.

Nustatyta, kad leucinas yra labai veiksmingas raumenų kūrimui, nors baltymų suvartojimas yra mažas… Taigi tiesiog įsivaizduokite, kas gali atsitikti, jei iš tikrųjų vartojate pakankamai baltymų.

ISOLEUCINE (75 MG)
Antras efektyviausias pastatas raumenims iš trijų pagrindinių aminorūgščių. Nors jis nėra toks pat veiksmingas kaip Leucine, jis vis dar laikomas labai svarbiu didinant azoto kiekį jūsų organizme.

Kartu su leucinu jie sukuria raumenų stiprinimo efektą.

VALINE (300 MG)
Trečioji ir paskutinė iš trijų pagrindinių aminorūgščių. Gera žinoti, kad jis yra įtrauktas į „D-Bal“, nes galite įsitikinti, kad jūs gaunate tris geriausias aminorūgštis vienoje tabletėje. Tokiu būdu jūs maksimaliai padidinate azoto kiekį ir padidinate baltymų sintezę jūsų organizme.

WHEY PROTEIN (450 MG)
Baltymas, pagamintas iš pieno, kurį organizmas lengvai sugeria. Jame yra visos 9 esminės aminorūgštys ir mažas laktozės kiekis.

Sudėtis Suskirstymas
D-Bal sudėtyje yra svarbiausių amino rūgščių didelėse dozėse, kurios, kaip įrodyta, padeda greičiau atsigauti ir padidinti hipertrofiją.

„Tribulus Terrestris“ naudoja kultūristai ir jis yra geriauses didinant testosterono lygį.

 

Įsigyti galite čia: