Straipsniai

Kaip teisingai mažinti svorį

Posted On vasario 4, 2019 at 12:11 pm by / No Comments

Jei svorio metimas yra jūsų Naujųjų metų rezoliucijų dalis, tai yra ekspertų patvirtinti patarimai, į kuriuos reikia kreipti dėmesį
Jei jūsų pirmoji mintis, kaip 2019 m. sulieknėti, yra „Kokia dieta aš naudosiu“ ? Tai jūs tai darote neteisingai.

1. Nusistatykite protingus tikslus

Nesusiekite savo tikslo su svorio netekimu. Vietoj to, sutelkite dėmesį į jūsų įpročius, pvz., Keturis kartus per savaitę, arba kasdien vaikščioti laiptais į trečiojo aukšto biurą. Įvedę sveikesnę tendenciją kaip dalį savo gyvenimo būdo, pradėsite matyti svarstyklių permainų skaičių teisinga kryptimi. Ir jei dėl kokių nors priežasčių rezultatas trunka šiek tiek ilgiau, nepraraskite motyvacijos.

2. Neskaičiuokite kalorijų

Rimtai! Vietoj to, sutelkite dėmesį į maisto produktų, kuriuos valgote, kokybę. Mokslininkai Stanfordo universitete neseniai stebėjo daugiau kaip 600 suaugusiųjų svorį, siunčiant juos į sveikatos ugdymo klases, kuriose jie sužinojo, kaip pirkti, virti ir valgyti sveikiau. (Jie taip pat buvo skatinami būti fiziškai aktyvūs.) Savarankiškai jie sumažino kasdienį kalorijų suvartojimą apie 500 kalorijų ir per metus prarado vidutiniškai 9kilogramus. Šią žiemą praleidžiate daugiau laiko apie tai galvodami, bet mažiau laiko, mažindami savo suvalgomų kalorijų skaičių. Tai varginantis procesas.

3. Venkite griežtų taisyklių

Kai pasakysite sau, „negalite“ turėti kažko, tai vienintelis dalykas, kurio norėsite. Taigi pasakykite sau: „saikingai“.

„Jei kontroliuosite viską, jūs pajusite, kad trūksta valios ar savikontrolės, kai negalite laikytis griežtų taisyklių . Tiesą sakant, problema nėra jūsų savikontrolės stoka – pati mityba “, sako Alissa Rumsey, MS, RD, mitybos terapeutė ir Alissa Rumsey mitybos ir sveikatingumo specelistė. „Vietoj to, pabandykite suvartoti įvairius maisto produktus iš visų maisto produktų grupių.“ Taip, net angliavandenius.

Žinoma, egzistuos situacijos, kuriose bus išbandytos jūsų valios jėga. Užuot vengę savo kolegos gimtadienio torto, apseikite su mažu gabalėliu. Tai padės išvengti užsukimo pirkti Cheetos kelyje namo.

Preparatas svorio metimui – Clenbuterol

CLENBUTROL (CLENBUTEROL)